Nákupní řád

Objednávka:

Kupní smlouva, na jejimž základě je realizován prodej zboží,vzniká na základě elektronické nebo faxové objednávky kupujícím. Právní vztahy,vzniklé uzavřením kupní smlouvy, se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoniku. Každá objednávka, kterou kupující potvrdí je považovaná za závaznou. Odesláním opbjednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně nákupního a reklamačního řádu a že s nimi souhlasí. Potvrzení objednávky Vám bude zasláno e-mailem nebo formou SMS. Pokud vám nedojde potvrzení o objednávce, kontaktujte nás prosím. V objednávce vyplňte tel. číslo a pokud můžete také e-mail kvůli dopravě. Dodací lhůta je 5-21 dnů, podle stavu zboží na skladě. Termín odeslání Vámi objednaného zboží je opět potvrzen e-mailem nebo formou SMS. Veškeré nabízené zboží lze objednat také telefonicky.

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.č. 608780727.

Doprava a úhrada zboží:

Zboží je dodáváno prostřednictvím přepravní služby PPL nebo České pošty, které Vám dodají zboží až na místo. Pokud Vás přepravní služba nezastihne, zanechá tel. kontakt, kde se můžete domluvit na novém doručení, a to zdarma. Zboží je důkladně zabaleno a pojištěbo proti poškození. Přepravné na samotnou postýlku (matraci, pult, židličku, zábranu) je 130 kč, na postýlku s matrací 180 Kč, postýlku se šuplíkem 170 Kč a postýlku se šuplíkem a matrací 260 kč. Dopravné za postýlku Patrik s matrací je 250 Kč. Balné neúčtujeme. Objednané zboží lze hradit pouze hotově jako dobírku při doručení. Zákazník je povinen před předvzetím zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka není zjevně poškozena dopravou. Takové poškození je kupující povinen oznámit dopravci. Za poškozené zboží dopravou nese odpovědnost dopravce.

Odstoupení od kupní smlouvy:

V souladu se zákonem č.367/2000 ze dne 14.9.2000 má spotřebitel právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti dnů od převzetí zboží. V tomto případě vrátíme kupní cenu včetně dopravného po doručení zboží do 15 dnů. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité, v originálním obalu na adresu prodejce.

Záruka a reklamace:

Záruka na spotřební zboží je 24 měsíců. Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla včas a řádně odstraněna. Záruka se nevztahuje zejména na opotřebení věci, způsobené jejím obvyklým užíváním, nebo vady vzniklé neodbornou manipulaci nebo uskladněním.

Ochrana osobních dat:

Zavazujeme se, že údaje Vámi zaslané nám na objednávce, budou použity pouze pro účely vyřízení objednávky a doručení zboží.